• DOLAR
  5,9369
  %0,02
 • EURO
  6,5639
  %-0,04
 • ALTIN
  298,10
  %-0,03
 • BIST
  7,7967
  %0,05
Ak Parti eski ilçe Başkan Yardımcısından veryansın

Ak Parti eski ilçe Başkan Yardımcısından veryansın

Ak Parti eski ilçe Başkan Yardımcısı İş Adamı Halit Demir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile açtı ağzını, yumdu gözünü tabiriyle, ilçeye veryansın etti. Büyükçekmecem.com’a yaptığı açıklama ise: “Bütün eski yöneticilerin, dışlandığını, aşağılandığını söyleyen Halit Demir, bu pervasızlığa dur diyecek kimse yok mu, biz nereye gidiyoruz böyle, bu parti çoluk, çocuğun elinde oyuncak oldu, dur […]

Ak Parti eski ilçe Başkan Yardımcısı İş Adamı Halit Demir, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile açtı ağzını, yumdu gözünü tabiriyle, ilçeye veryansın etti.


Büyükçekmecem.com’a yaptığı açıklama ise:
“Bütün eski yöneticilerin, dışlandığını, aşağılandığını söyleyen Halit Demir, bu pervasızlığa dur diyecek kimse yok mu, biz nereye gidiyoruz böyle, bu parti çoluk, çocuğun elinde oyuncak oldu, dur diyecek kimse yok mu?
Hak aramakta suç olmuş, hakkını arayanları hain ilan ediyorlar.” dedi
Sosyal Medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama şöyle:
“Şimdi Sosyal Medyaya bir göz atayım dedim, baktım bazı arkadaşlarım delege listesine kızmışlar.
Bende o arkadaşlarıma diyorum ki; Teşkilat başkanlığını kendi hovardalığına, aşağılık işlerine alet eden İsa İMİK gibi birinin yapacağı listede delege olsak ne olur olmasak ne olur.
O Ancak teşkilat odasında arkadaşlarına hovardalığını anlatıp, tatile götürdüğü bayanların arkasından aşağılayıcı pisliklerini konuşsun.
Durmak yok Hovardalığa devam”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2019-12-13 05:07:14